Čistá energie!

Proces přechodu
na čistou energii

Přepis energií na nového dodavatele není nic, na co byste si koupili lístek do první řady. V jeho průbehu na vás různí dodavatelé zkouší triky, které jsou často na hraně samotné etiky. Chceme Vám proto celý proces přehledně vysvětlit.
01
Schůzka
T: 0

Nejdůležitější je udělat první krok. A nejrychlejší je sejít se s jedním z našich více než dvou set obchodních zástupců. Pro plašší z vás je tu samozřejmě možnost vyřídit vše online.

Jednu věc budeme ale potřebovat v originále - plnou moc. Kromě té budeme potřebovat smlouvu se stávajícím dodavatelem, abychom z ní mohli vyčíst termín možného přepisu.

02
Ověření
T: +5
+ 5 dní

Jste to Vy? Co kdyby si z Vás někdo vystřelil na apríla! Raději to prověříme a zavoláme. Pokud nejste duch, jedeme dál.

03
Výpověď
T: +25
+ 20 dní

A podáváme výpověď u stávajícího dodavatele. Z toho je vždycky veeeelké mrzení. Někdy volají hned s “výhodnější nabídkou”, někdy volají až po půl roce, abyste zapomněli… techniky jsou různé.

Vy ale už víte, že energie z obnovitelných zdrojů přímo od výrobce je to, co chcete.

04
Nic
T: +?
? dní

Právě na toto období spoléhá spousta dodavatelů. Mezi výpovědí a novým termínem připojení většinou uběhne několik měsíců, kdy má původní dodavatel dost času vymyslet spoustu fíglů a dalších planých slibů. My se na firmě vždycky moc rádi pobavíme, tak neváhejte a zasílejte. Nejbizarnější protinabídky vyhrají dárkový koš a hodnotné ceny :)

05
Změna dodavatele
Den D - 20
- 20 dní

Necelý měsíc před připojením prověříme, že je vše připravené a v pořádku.

06
Uvítací hovor
Den D - 10
- 10 dní

A necelých čtrnáct dní předem vám dáme vědět, že je!

07
Odběr čisté energie
Den D

Žárovky svítí pořád stejně, ale ten pocit, že už ne na úkor životního prostředí, ten je k nezaplacení. Gratulujeme! Díky vám je Země zase o kousek lepší místo pro život!

timeline-img-MVE
08
Rozpis záloh
Den D + 14
+ 14 dní

Do čtrnácti dnů vám pošeleme rozpis záloh podle předpokládaného odběru energií. Vše - tedy smlouvu, dobu odběru, ceny atd. - můžete kdykoli velmi přehledně kontrolovat na vašem online zákaznickém účtu. A nebo nám zavolat, vždy vás rádi uslyšíme!

Jsou tři hlavní důvody proč přejít na čistou energii od GEENu

Přepis energií na nového dodavatele není nic, na co byste si koupili lístek do první řady. V jeho průběhu na vás různí dodavatelé zkouší triky, které jsou často na hraně samotné etiky. Chceme Vám proto celý proces přehledně vysvětlit.

fotovoltaika na vysku
Slavíme 15 let společnosti GEEN