Jsou tři hlavní důvody proč

Přejít na čistou energii od GEENu

01
renewable_energy
Obnovitelné zdroje
02
bulb
Férová smlouva
03
care
Osobní přístup

3 důvody proč je energie od nás GEENiální

Letecke_018
Letecke_018
Letecke_018
01
Výhody geen energie

Čistá energie z obnovitelných zdrojů

Objem elektřiny, který prodáváme, sami vyrábíme z obnovitelných zdrojů. Zatímco témata recyklace (resp. separace) či ochrana životního prostředí, přijala velká část veřejnosti za své, možnost odebírat čistou energii je pro spoustu lidí zatím trochu nepředstavitelná. Přitom změnit dodavatele energie není o nic těžší, než změnit mobilního operátora. Je to další (a významný!) střípek do mozaiky osobní odpovědnosti za stav našeho životního prostředí.

02
Naše mise

Férová smlouva

U nás vždy přesně víte, od kdy do kdy a za jakou cenu energii dostáváte. Zdá se vám to samozřejmé? Tak se zkuste podívat na vyúčtování energií, zda takovou věc najdete. U nás vše uvádíme přímo na smlouvě včatně data počátku i konce Vaší smlouvy, tak i cenu. 

Férová smlouva
03
Naše mise

Osobní přístup

Zakládáme si na osobním přístupu. Každý klient má jiné potřeby, jinou smlouvu s dodavatelem, jiné časové možnosti a tak se u nás o něj stará vždy konkrétní člověk. Stanovujeme tak nový standard nejen u odpovědnosti k životnímu prostředí a férovosti smluv, ale také v komfortu servisu a služeb.

Proces přechodu na čistou energii

Přepis energií na nového dodavatele není nic, na co byste si koupili lístek do první řady. V jeho průběhu na vás různí dodavatelé zkouší triky, které jsou často na hraně samotné etiky. Chceme Vám proto celý proces přehledně vysvětlit.

fotovoltaika na vysku
Slavíme 15 let společnosti GEEN