Management

Mgr. Andrea Křivánková, Ph.D.

vedoucí provozně-správního úseku GEEN Holding a.s.

Je absolventkou Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kde také úspěšně ukončila doktorandské studium a získala titul Ph.D. Během své profesní kariéry získala řadu praktických zkušeností z oblasti obchodu, dotací a lidských zdrojů a byla jmenována soudním tlumočníkem pro jazyk ruský. Ve skupině je odpovědná za personalistiku.

Bc. Hana Kuchyňková

hlavní účetní GEEN Holding a.s.

Je absolventkou podnikatelské fakulty VUT, Brno, obor Daňové poradenství. Má dlouholetou praxi v účetnictví, vyzná se i ve slovenské daňové legislativě. Ve skupině odpovědná za oblast účetnictví a daní.

Lenka Pečinková, MBA

finanční manažer GEEN Holding a.s.

Vystudovala VOŠ v Brně v oboru daňového poradenství. Ve studiu dále pokračovala na institutu CEMI v Praze, kde získala titul MBA Executive. Řadu let působila na manažerských pozicích v bankovním sektoru. Její pracovní náplní je kompletní financování projektů skupiny GEEN v rámci ČR a zároveň zastřešuje financování akvizic v zahraničí. Hovoří anglicky a španělsky, na základní úrovni se domluví také německy.

Ing. Michal Klimeš

ekonom GEEN Holding a.s.

Vystudoval Fakultu podnikatelskou na VUT v Brně, absolvoval studijní pobyt na finské University of Jyväskylä. Během své profesní kariéry prošel výrobními i obchodními společnostmi, ve kterých se zabýval ekonomickými tématy a postupně se zaměřil na controlling. Je specialistou na plány, reporty a rozpočty. Vyrostl v Kanadě, takže hovoří plynně anglicky, na základní komunikační úrovni pak německy. Ve skupině je odpovědný za sledování ekonomických cílů.