Aktuálně hledáme pracovníky:

V případě zájmu kontaktuje personální oddělení na tel:
+420 551 111 954

Dohledové centrum

Pracovník dohledového centra

Pracovní doba činí 75 hodin měsíčně, tj. 10 směn po 7,5 hod. + 0,5 hod. pracovní přestávka. Jedná se o nepřetržitý provoz, ve kterém jsou směny nerovnoměrně rozvrženy dle Plánu směn.

Náplň práce:

  • v určenou dobu zapisovat do stanovených tabulek požadované údaje o výrobě (hodnoty z čidel);
  • průběžně sledovat technický stav na jednotlivých elektrárnách;
  • informovat nadřízené o aktuální situaci;
  • na elektrárnách, kde jsou instalovány kamery, vizuálně kontrolovat situaci na elektrárně (oprávněný nebo neoprávněný vstup, stav instalovaných zařízení, stav oplocení, místní počasí);
  • informovat nadřízené o nově vzniklých havarijních stavech na elektrárnách, o narušení hlídaných prostor, o živelných pohromách v prostorech elektráren do KPS (kniha předání služby) zapisovat důležité informace a stavy, které vznikly v průběhu směny;
  • stanoveným způsobem reagovat na vyhlášení poplachu v jednotlivých elektrárnách;
  • seznámit se s přehledem počasí v oblasti, kde se elektrárna nachází.

Požadujeme:
  • vzdělání s maturitou
  • práce s PC (Excel)
  • flexibilitu

Nabízíme:

  • 25 dnů dovolené
  • stravenky
  • příjemné pracovní prostředí