Úvod   Kdo jsme 

Lidé ve společnosti

Protože působíme především jako strategický investor, odpovídá tomu i složení našeho týmu. Nejdůležitější dvě oddělení - obchodní tým a technicko-projekční oddělení - jsou doplněna oddělením marketingu a back office.

Aleš Mokrý, generální ředitel

Aleš Mokrý

Absolvent VUT v Brně, Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií. V letech 2000–2005 se zaměřoval na trh s výpočetní technikou, vybudoval internetový obchod a síť maloobchodních prodejen. Od roku 2006 do roku 2009 pracoval pro společnost MG, kde se podílel na strategii společnosti a jejím řízení. Od roku 2007 se věnuje problematice obnovitelných zdrojů, nejprve v rámci divize MG a posléze jako předseda představenstva a generální ředitel GEEN Holding.

Jazyky:  čeština, angličtina, ruština

Koníčky:  potápění, fotografování, golf

Jiří Nohejl, ředitel petrochemické divize

Jiří Nohejl

Absolvent vysoké školy chemicko-technologické v Praze, Fakulty chemické technologie se zaměřením na kovy a speciální materiály. Po dokončení studia pracoval dlouhodobě v laboratořích životního prostředí, poté přešel do jedné z největších společností a poli petrochemického průmyslu. Od roku 2012 je obchodním ředitelem společnosti GenChem, která je dceřinou společností GEEN Holding.

Jazyky:  čeština, angličtina, ruština

Koníčky:  chemie, potápění, portrétování

Ivan Bukáček, člen vedení společnosti

Ivan Bukáček

Dlouhodobě se zaměřuje na finanční a bankovní sektor. Dříve působil jako regionální ředitel Raiffeisen stavební spořitelny, odkud přešel do společnosti Broker Consulting, kde působil jako manažer a jednatel. Další zastávkou bylo několik bankovních ústavů, pro něž zajišťoval agendu v oblasti cenných papírů a investic. Od roku 2014 je členem vedení společnosti GEEN Holding, kde odpovídá za financování projektů a vztahy s investory.

Jazyky:  čeština, ruština

Koníčky:  bowling, potápění, cestování

Copyright © 2017 GEEN Holding a.s., design a provoz: Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net