Úvod   Genchem 

Kdo jsme

Firma GENChem vznikla v roce 2012 jako chemická divize skupiny GEEN. Navazuje však na historii firmy ADAChem, která se od založení v roce 2003 věnovala výrobě a prodeji chemických produktů a speciálních chemikálií. Máme tedy více než desetileté praktické znalosti a zkušenosti v chemickém průmyslu potřebné k získání kvalitnějších a zároveň levnějších surovin od zahraničních dodavatelů, které jsou vhodné k výrobě kvalitních chemických produktů pro všechna odvětví chemie, farmacie, elektroniky a jiných. Mezi naše dodavatele patří například čínské, americké, německé i české firmy, a to jak malé - specializované, tak i nadnárodní koncerny.

Společnost GENChem se díky Vám, našim zákazníkům, velmi rychle stala známým a vyhledávaným výrobcem a dodavatelem čistých a speciálních chemikálií do vyroby a do laboratoří.

Společnost GENChem je dceřinou společností skupiny GEEN, což nám umožňuje nejen flexibilně plnit jednorázové speciální zákaznické požadavky, ale zároveň také kvalitně zajistit dlouhodobě dohodnuté dodávky surovin a materiálů do chemické výroby. Spolupráce s mateřskou firmou nám umožňuje těsněji a efektivněji spolupracovat se současnými dodavateli a naopak lépe a rychleji vyhovět požadavkům Vás, našich zákazníků. 

Aktivita firmy je soustředěna do těchto hlavních směrů – zakázková výroba a prodej speciálních chemických produktů pro naše zákazníky z různých oblastí chemie, poradenství, technická a legislativní podpora a pomoc firmám v oblasti chemie.

Našimi přednostmi jsou pružnost, dokonalost a spolehlivost ve spojení s velmi příznivou cenovou politikou oproti jiným dodavatelům.

Copyright © 2017 GEEN Holding a.s., design a provoz: Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net