Úvod   Genchem 

Laboratorní a průmyslové chemikálie

Firma GENChem s.r.o. začala v roce 2012 úzce spolupracovat s významným zahraničním partnerem, firmou Chempur, která od roku 1988 vyrábí a dodává více než 5 000 chemických produktů v celkovém počtu přes 11.000 katalogových položek. Kvalita produktů se pohybuje od technických, přes čisté, p.a., HPLC až po speciální čistoty na specifické použití.

Firma Chempur má několik výrobních jednotek a 4 sklady v blízkosti hranic s ČR, což zaručuje – spolu se sklady firmy GENChem s.r.o. v Praze a Brně – výbornou dostupnost a rychlé dodání téměř všech položek ze sortimentu.

Certifikát ISO 9001 je pak samozřejmou zárukou kvalitních a přitom cenově dostupných chemikálií pro všechny uživatele.

Mimo běžných katalogových položek, jejichž seznam můžete najít na stránkách www.chempur.pl i v anglické verzi, nabízíme i produkty nestandardní, které běžně nejsou v nabídce. Stejně tak lze na požádání zákazníka dodat jiné než jen katalogové balení, což ocení především průmysloví zákazníci.

Samozřejmostí pak jsou certifikáty analýzy ke každé šarži.

Věříme, že tyto kvalitní a cenově dostupné chemikálie Vás zaujmou a najdou si cestu do Vaší laboratoře či závodu.

Od roku 2013 jsme začali distribuovat produkty firmy Chempur GmbH, Německo (jde pouze o shodu jmen s výše uvedenou firmou Chempur z Polska!). Tento kvalitní a cenově zajímavý německý výrobce a dodavatel nabízí více než 7000 položek, především organické a anorganické chemikálie a speciality, organokovy, vzácné kovy, čisté prvky i jejich vysoce čisté halogenidy, nanoprášky, přes 5 000 Building Blocks, přes 300 boronových kyselin, cca 70 000 fluorových sloučenin, silany, siloxany, silakagely pro Flash Chromatography a mnoho jiného.
Kompletní nabídku najdete na stránkách společnosti www.chempur.de.
KOMPLETNÍ ČESKÝ CENÍK ZAŠLEME OBRATEM NA POŽÁDÁNÍ.

Budete-li mít zájem vyzkoušet VZORKY ZDARMA nebo LEPŠÍ ceny pro větší množství či pravidelné odběry, prosím ozvěte se nám. Rádi se s Vámi domluvíme a nabídneme co nejlepší cenu!

Na spolupráci s Vámi se těší

GENChem tým

Copyright © 2017 GEEN Holding a.s., design a provoz: Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net