Úvod   GEEN Sale 

Služby pro plyn

Maloodběr – Domácnosti a Podniky

Ať už plynem topíte nebo ho používáte jen na vaření, ať už jste podnikatel nebo domácnost, postaráme se o Vaše dodávky zemního plynu spolehlivě a levně.

Víme také, jak tvrdé je podnikání, a chceme malým podniků ušetřit čas a energii sledováním vývoje energetických trhů. Zemní plyn nemusí být v mnoha případech nejdůležitější nákladovou položkou, ale správně zvolené služby Vám ušetří klidně i desetitisíce za plyn během velmi krátké doby. To většinou v případech, máte-li svého aktuálního dodavatele již dlouho a on využívá toho, že jste ještě neměli čas nebo chuť pořádně se na vyúčtování podívat.

Jsme tu od toho, abychom Vám pomohli s veškerými dodávkami i přepisy.


Velkooodběr

Na rozdíl od těch menších, pro velké odběratele je zemní plyn důležitou položkou nákladů. I když nikdo z nás nemá křišťálovou kouli, snažíme se našim klientům poradit s načasováním nákupů tak, aby celkový nákup komodity znamenal pro klienta maximální možnou úsporu nákladů.

Našim zákazníkům taktéž nabízíme zhodnocení aktuálního stavu dodávek, tedy zda platí férovou cenu za komoditu a zda má optimálně nastaveno řízení kapacit. Právě u kapacit jde o nemalou položku každé faktury. Umíme Vám poradit, jak ušetřit.

Z hlediska dodávek a způsobu stanovení ceny vám na míru nabídneme:

  • Fixní ceny na zvolené období (rok, kvartál, měsíc)
  • Dokupy na spotu
  • Ceny navázané na burzy
  • Energetické analýzy
  • Doporučení zvýšení efektivity

Copyright © 2017 GEEN Holding a.s., design a provoz: Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net