Úvod   GEEN Sale 

GEEN Sale a.s. je mladá dynamická společnost, která je součástí holdingu GEEN General Energy a která dodává elektřinu a zemní plyn do odběrných míst koncových zákazníků.

Hluboká znalost energetických trhů a potřeb našich zákazníků nám dává konkurenční výhodu v řízení energetického portfolia na tak náročném trhu, jakým ten energetický bezpochyby je. Umíme spojit výrobu a nákup energií se spolehlivou a cenově výhodnou dodávkou do koncového bodu.

Zákazníci si vybírají GEEN Sale a.s. také proto, že část elektrické energie je vyrobena v obnovitelných zdrojích, které jsou budoucností světové energetiky a představují nejmodernější trendy nejen na evropských energetických trzích.

Kombinace služeb a výroby, kterou nabízíme, výrazně šetří naše životní prostředí a společnost GEEN Sale je hrdá na to, že může pro novou generaci zákazníků, kteří akcentují vztah k životnímu prostředí, reprezentovat odklon od klasických pohledů na energetiku a přiblížení k vysněné budoucnosti, k šetrné výrobě energie a minimálnímu dopadu na životní prostředí, jehož jsme součástí my všichni.

Copyright © 2017 GEEN Holding a.s., design a provoz: Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net