Úvod   GEEN Development 

Obnovitelné zdroje energie

Vodní elektrárny

Problematice výstavby vodních elektráren se věnujeme od roku 2000. Takovéto vodní zdroje naše skupina dodává svým zákazníkům na klíč. Naše zájmové oblasti pro tento sektor, mimo Českou republiku, jsou zejména regiony s vysokými spády, kde lze provozovat takovéto vodní zdroje za komerční cenu v daném regionu. Mezi zájmové regiony, kde chceme jako skupina působit, je Česká republika, Itálie, Rusko, Gruzie, Turecko, Irán. Pro naše zákazníky zajišťujeme dodávku na klíč všech typů malých vodních elektráren:

Nízkotlaké (do 20 m)                      Jezová vodní elektrárna

Střednětlaké (do 100 m)                Přehradová vodní elektrárna

Vysokotlaké (nad 100 m)               Derivační vodní elektrárna

 

Větrné elektrárny

Větrnou energetiku skupina rozvíjí od roku 2012. Zkušenosti s přípravou větrných farem máme v Polsku, Litvě a Srbsku, kde jsme připravovali v rámci developmentu parky do velikosti 50 MW. Své využití najdou i malé větrné elektrárny jako decentrální zdroje s lokální spotřebou u maloodběrových zákazníků. Typickými zákazníky jsou čerpací stanice, malé obchodní domy a všechna místa, kde je spotřeba 24 hodin a 7 dní v týdnu.

Pro naše zákazníky zajistíme výstavbu větrných parků na klíč od větrných turbín s výškou rotoru od 15 m až po věže s velkým instalovaným výkonem, jejichž rotory jsou umístěny ve výškách nad 100 m.

 

Fotovoltaiky

V rámci fotovoltaických systémů jsme schopni dodat zdroje od jednotek kilowatt až do stovek megawatt. Menší zdroje dodáváme jako stavebnicové řešení určené pro kutily, kteří si chtějí malou FVE postavit na vlastním domě sami. U středních a velkých aplikací dodáváme celé řešení na klíč včetně vyvedení výkonu a připojení do distribuční sítě. Fotovoltaické systémy nalézají stále větší uplatnění v souvislosti s chlazením.

 

 

Copyright © 2017 GEEN Holding a.s., design a provoz: Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net