Úvod   GEEN Development 

Kdo jsme

GEEN Development je developerskou, realizační a servisní společností, která obchoduje a podniká v oblasti energetiky, a to především ve střední Evropě (Česká republika, Slovensko, Srbsko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko) a v Gruzii. Ve své činnosti navazuje na společnost Energy Development, založenou v roce 2009.

Naším hlavním úkolem je vytvářet projekty od studií proveditelnosti přes realizaci až po uvedení do provozního režimu. Neméně významnou činností jsou energetické koncepce, především pro výrobní podniky, které vedou k úspoře energií a zlepšují tak cashflow a profit našim zákazníkům. V minulém roce jsme svou činností uspořili podnikům přes 100 mil. korun na provozním kapitálu. Divize servisu se zabývá správou vlastního portfolia pro skupinu GEEN, ale také pro externí zákazníky, kteří chtějí mít přehled o svých aktivech v reálném čase.

GEEN Development pracuje nejen v oblasti obnovitelných zdrojů, ale také na poli tradiční energetiky, a má zkušenosti s výstavbou liniových staveb, realizací decentrálních zdrojů, výměnou veřejného osvětlení, měřením kvality elektrických sítí a jejím provozováním.

Jako obchodní společnost plníme od svého vzniku cíle nastavené akcionáři. Mezi ně patří vytváření investičních příležitostí na energetickém poli v Evropě, čímž přispíváme k naplnění hlavních cílů celého koncernu.

Čistá energie – Čistá budoucnost

Copyright © 2017 GEEN Holding a.s., design a provoz: Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net