Úvod   GEEN FI 

Kdo jsme

GEEN FI je akciovou společností, jejímž hlavní úkolem je konsolidovat energetický mix na území EMEA. Je 100% vlastněna mateřskou společností GEEN a v koncernovém uskupení vytváří prostor pro zahraniční investice, nicméně s vyšší přidanou hodnotou budoucích výnosů. GEEN FI je zaměřen na podkladová aktiva, která jsou svým charakterem bezpečnější, tedy mají vysokou účinnost. Komerční cena finálního produktu, tedy elektrické a tepelné energie, je kompenzována velmi nízkou nejistotou uvalením sektorových daní.

GEEN FI má ve své strategii za cíl  maximálně eliminovat riziko a proto investuje nejen s velkou mírou diverzifikace do jednotlivých energetických odvětví, ale diverzifikace probíhá i v rámci teritoriálního mixu. V konečném mixu bude GEEN FI mít expozici maximálně 25 % v jednom regionu do konce roku 2020 a bude ji i nadále snižovat.

GEEN FI nabízí svým zákazníkům, kterými jsou národní energetické giganty, státní instituce nebo velké národní podniky a municipality, levnou elektrickou a tepelnou energii.

GEEN FI je řízený přímo managementem mateřské společnosti GEEN. Společnost rovněž využívá centrální funkce koncernu, jakými jsou účetnictví, právní servis, monitoring portfolia apod.

Copyright © 2017 GEEN Holding a.s., design a provoz: Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net