Úvod   GEEN DZ 

Kdo jsme

GEEN DZ jsou akciovou společností, jejímž hlavní úkolem je konsolidovat energetický mix v České republice. Je 100% vlastněna mateřskou společností GEEN a v koncernovém uskupení vytváří prostor pro budoucí formaci do fondu kvalifikovaných investorů (FKI). Tento fond se vyznačuje specifickými parametry, které umožňují větším investorům bezpečně vstupovat do energetického mixu skupiny GEEN.

Společnost GEEN DZ a.s. provozuje podkladová aktiva v energetice, zejména ve vodních, větrných a fotovoltaických elektrárnách. Nově do svého portfolia zařazuje kogenerační jednotky a svým zákazníkům poskytuje levnou elektrickou a tepelnou energii. Našimi zákazníky jsou velcí distributoři elektrické a tepelné energie, ale také malé a velké výrobní podniky a všichni ti, kteří si uvědomují své nákladové položky ve finálním výrobku.

GEEN DZ nabízí všem zákazníkům, kteří chtějí mít levnou energii pro svoji výrobní firmu, podnik nebo instituci, instalaci decentrálního zdroje (kogenerační jednotky, kotelny, solárního systému), jeho provozování a prodej levné elektrické nebo tepelné energie. 

GEEN DZ je řízena přímo managementem mateřské společnosti GEEN. Společnost rovněž využívá centrální funkce koncernu, jakými jsou účetnictví, právní servis, monitoring portfolia apod.

Copyright © 2017 GEEN Holding a.s., design a provoz: Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net